Peter Majerik - Kompozice

Olej na kartonu, 51x40 cm. Signováno vpravo dole P. Majerik 1969. Rám, sklo.

Stav: Rám i karton mírně poškozeny.

o autorovi: Slovenský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 500 Kč

62303. Kompozice
Dražba ukončena:28.07.2021 19:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč