Peter Majerik

62303. Kompozice

popis: Olej na kartonu, 51x40 cm. Signováno vpravo dole P. Majerik 1969. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i karton mírně poškozeny.

o autorovi: Slovenský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 500 Kč

dražba ukončena: 28.07.2021 19:30:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 5 500 Kč