Peter Majerik - Kompozice

Olej na plátně, 41x52 cm. Signováno vpravo dole Majerik. Rám, sklo.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: Slovenský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 500 Kč

58599. Kompozice
Dražba ukončena:28.04.2021 22:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč