Nejdelší strana: 52 cm
Lept, 32x39 cm. Signováno vpravo dole tužkou Peter Klúčik 1993. Autorský tisk. Rám, sklo. Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1953 Slovenský malíř, grafik a ilustrátor.