Peter Bolliger - Erotické představení

Suchá jehla, 32x16 cm. Signováno vpravo dole Peter Bolliger 66. Volný list.

Pozn.: Papír mírně poškozen mimo tiskovou část.

Peter Bolliger
40587. Erotické představení
Dražba ukončena:12.02.2020 21:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 11.02.2020 0:59:11 6490