Peter Bolliger

40587. Erotické představení

popis: Suchá jehla, 32x16 cm. Signováno vpravo dole Peter Bolliger 66. Volný list.

Pozn.: Papír mírně poškozen mimo tiskovou část.

dražba ukončena: 12.02.2020 21:17:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 11.02.2020 0:59:11 6490