Petr Jaroš - Husopaska

Plátno nalepené na kartonu, 70x97 cm, signováno vpravo dole, datováno 1919, rám.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michalem Zachařem.

1300. Husopaska
Dražba ukončena:24.09.2014 19:30:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč