Jaroslav Peregrin Kloc - Ve žních

Olej na kartonu, 48x65 cm, signováno vpravo dole Kloc, rám.

o autorovi: 1894 - ?

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč.

14595. Ve žních
Dražba ukončena:29.11.2017 20:37:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč