Pedro Noir - Na koupališti

Olej na plexiskle, 89x45 cm. Signováno vzadu Pedro Noir. Rámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát.

Nejdelší strana: 94 cm

o autorovi: Malíř a fotograf, kubista, surrealista. Maluje obrazy, ale vytváří i práce pro veřejný prostor, divadelní plakáty, či pohlednice. Starým technikám dává nový rozměr. Olej s plátnem přesahuje rám, nebo je plátno nestandardně tvarováno (kříž s vetknutým Ježíšem), kubistická drapérie (čtyři metry dlouhý antický výjev). Experimentuje s podklady jako jsou dřevo (lovecký terč) či plexisklo (oboustranně malovaná postava plavkyně). Vystavoval v Praze, Bratislavě a Benátkách.

vydraženo certifikát
116792. Na koupališti
Dražba ukončena:12.06.2024 20:20:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč