Pečinka - Čtenářka

Olej na kartonu, 30x37 cm. Signováno vpravo dole Pečinka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 37 cm

73271. Čtenářka
Dražba ukončena:13.02.2022 21:14:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč