Pecháček, J. Sahula, Z. Štika, ad.

41687. Soubor pěti kreseb

popis: Akvarely a kombinované techniky, 30x43 do 58x20 cm. Signovány. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Poškozeno.

dražba ukončena: 12.03.2020 19:25:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč limit (11.03.2020 22:35:27) 5689
600 Kč 11.03.2020 22:23:46 247