Pecháček, J. Sahula, Z. Štika, ad. - Soubor pěti kreseb

Akvarely a kombinované techniky, 30x43 do 58x20 cm. Signovány. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Poškozeno.

Pecháček, J. Sahula, Z. Štika, ad.
41687. Soubor pěti kreseb
Dražba ukončena:12.03.2020 19:25:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč limit (11.03.2020 22:35:27) 5689
600 Kč 11.03.2020 22:23:46 247