Pech

308242. Cesta k lesu

popis: Olej na sololitu, 36x44 cm. Signováno vpravo dole Pech 97. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 10.04.2021 20:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 07.04.2021 16:28:32 7230