Akvarel, 78x96 cm. Signováno vpravo dole Potoček 1976. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1925 - 2012
Slovenský malíř, grafik, pedagog. Studoval u Prof. Lehotského v Bratislavě. Věnoval se komorní malbě a grafice. Náměty nacházel na slovenském venkově a v historii.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč.