Pavol Potoček - Koně na pastvě

Akvarel, 78x96 cm. Signováno vpravo dole Potoček 1976. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1925 - 2012
Slovenský malíř, grafik, pedagog. Studoval u Prof. Lehotského v Bratislavě. Věnoval se komorní malbě a grafice. Náměty nacházel na slovenském venkově a v historii.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč.

Pavol Potoček
113610. Koně na pastvě
Dražba ukončena:24.03.2024 21:07:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč