Pavlovec

67865. Sedící akt

popis: Kombinovaná technika, 13x15 cm. Signováno vpravo dole Pavlovec Chemzin 1927. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen, malba poškozena.

zbývá: 8 dnů, 17 hodin

konec dražby: 24.10.2021 20:04:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

Předmět ještě nebyl dražen