Pavlovec - Sedící akt

Kombinovaná technika, 13x15 cm. Signováno vpravo dole Pavlovec Chemzin 1927. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen, malba poškozena.

Pavlovec
67865. Sedící akt
Dražba ukončena:24.10.2021 20:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
nebylo vydraženo