Pavlica

306022. Květina ve váze

popis: Kombinovaná technika (mozaika, sklo) 51x69 cm. Signováno vpravo dole Pavlica 69. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 03.09.2020 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč