Pavla Fořtová - Ulička s kostelem

Kresba, 54x41 cm, signováno vlevo dole Pavla Fořtová, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886 - 1974
Narozena v Praze.

12282. Ulička s kostelem
Dražba ukončena:20.09.2017 19:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč