Pavla Fořtová - Severní cíp Kampy

Akvarel, 23x28 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886 - 1974
Narozena v Praze.

21652. Severní cíp Kampy
Dražba ukončena:28.06.2018 22:42:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč