Pavla Fořtová - Na Kampě

Kresba, 30x36 cm, signováno vlevo dole Pavla Fořtová, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886 - 1974
Narozena v Praze.

9822. Na Kampě
Dražba ukončena:26.04.2017 18:18:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 11.04.2017 16:26:10 1252
700 Kč 31.03.2017 8:39:31 1277