Pavla Fořtová - Konvolut 4 kreseb a grafických listů

3x kresba, 1x PF, od 21x25 cm do 29x37 cm. Všechny signovány Pavla Fořtová. 2x rám, pasparta, sklo, 2x rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1886 - 1974
Narozena v Praze.

72108. Konvolut 4 kreseb a grafických listů
Dražba ukončena:16.01.2022 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč