Pavla Fořtová - Konvolut 3 prací - Zátiší

Akvarely, od 20x26 cm do 29x39 cm. Všechny signovány Pavla Fořtová. Rámy, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1886 - 1974
Narozena v Praze.

72050. Konvolut 3 prací - Zátiší
Dražba ukončena:09.01.2022 20:49:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč