Pavla Fořtová - Konvolut 3 prací - Stavby

Kombinované techniky, od 29x21 cm do 44x34 cm. Všechny signovány Pavla Fořtová. Rámy, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1886 - 1974
Narozena v Praze.

72109. Konvolut 3 prací - Stavby
Dražba ukončena:16.01.2022 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč