Pavla Fořtová - konvolut 3 prací - Krajiny

Akvarely, od 16x22 cm do 19x31 cm. 2x Signováno Pavla Fořtová, 1x nesignováno. 2x rám, pasparta, sklo, 1x rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny. 1x sklo prasklé.

o autorovi: 1886 - 1974
Narozena v Praze.

72110. konvolut 3 prací - Krajiny
Dražba ukončena:16.01.2022 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 16.01.2022 19:59:24 754
500 Kč 10.01.2022 19:12:01 6965