Kresba, 87x68 cm, rám, pasparta, zaskleno, signováno vpravo dole.
Pozn.: Rám mírně poškozen a přetřen.
1894 Nechanice, 1948 Praha
Žák AVU, nejdříve u prof. Preislera a potom 3 roky ve speciálce prof. Švabinského. Malíř a grafik, maluje krajiny a akty, které často provádí akvarelovou kresbou ve velkém formátu.