Pavel Vacek - Lesní porost

Olej na sololitu, 20x20 cm. Signováno vpravo dole Vacek P. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 30 cm

o autorovi: 1945
Malíř autodidakt. Vyučil se strojním zámečníkem v Plzni, umění studoval v příležitostných soukromých kurzech. Inspiruje se jihočeskou krajinou, vzpomínkami na dětství. Své snové obrazy vystavoval doma i po celé Evropě, jsou umístěny v soukromých sbírkách ve Skotsku, USA, Japonsku.

Pavel Vacek
110247. Lesní porost
Dražba ukončena:28.01.2024 20:25:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč