Pavel Vacek

66349. Krajina

popis: Olej na sololitu, 16x16 cm. Signováno vpravo dole Vacek P. Rámováno.

dražba ukončena: 26.09.2021 20:06:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč