Pavel Vacek - Krajina

Olej na sololitu, 16x16 cm. Signováno vpravo dole Vacek P. Rámováno.

o autorovi: 1945
Malíř autodidakt. Vyučil se strojním zámečníkem v Plzni, umění studoval v příležitostných soukromých kurzech. Inspiruje se jihočeskou krajinou, vzpomínkami na dětství. Své snové obrazy vystavoval doma i po celé Evropě, jsou umístěny v soukromých sbírkách ve Skotsku, USA, Japonsku.

Pavel Vacek
66349. Krajina
Dražba ukončena:26.09.2021 20:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč