Pavel Svoboda - Zákoutí

Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Svoboda 98. Olištováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1953
Studoval soukromě VUT v Brně (V. Zahradníková, F. Nedvěd, F. Podešvová). Člen Spolku pražských výtvarných umělců.

32485. Zákoutí
Dražba ukončena:29.05.2019 22:11:22
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč