Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Svoboda 98. Olištováno. Pozn.: Malba mírně poškozena.
o autorovi: 1953 Studoval soukromě VUT v Brně (V. Zahradníková, F. Nedvěd, F. Podešvová). Člen Spolku pražských výtvarných umělců.