Pavel Svoboda - Akt

Olej na plátně, 65x55 cm. Signováno vpravo dole Svoboda. Olištováno.

Nejdelší strana: 66 cm

o autorovi: 1953
Studoval soukromě VUT v Brně (V. Zahradníková, F. Nedvěd, F. Podešvová). Člen Spolku pražských výtvarných umělců.

154272. Akt
Zbývá:27 dnů, 18 hodin
Konec dražby:26.02.2026 21:30:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč