Olej na plátně, 65x55 cm. Signováno vpravo dole Svoboda. Olištováno.
Nejdelší strana: 66 cm
o autorovi: 1953 Studoval soukromě VUT v Brně (V. Zahradníková, F. Nedvěd, F. Podešvová). Člen Spolku pražských výtvarných umělců.