Pavel Sukdolák - Zahrada

Monotyp, 41x30 cm. Signováno vpravo dole Pavel Sukdolák 1960. Ruční papír, rok 1960. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozen.

o autorovi: 1925-2022

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč

78191. Zahrada
Dražba ukončena:15.06.2022 21:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč