Pavel Sukdolák - Zahrada

Monotyp, 41x30 cm. Signováno dole uprostřed Pavel Sukdolák 1960. Ruční papír, rok 1960. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1925-2022

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč

59408. Zahrada
Dražba ukončena:12.05.2021 20:55:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč