Pavel Sukdolák - Torza

Lept 20/40, 51x47 cm. Signováno tužkou dole uprostřed Pavel Sukdolák. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 82 cm

o autorovi: 1925-2022

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč

78053. Torza
Dražba ukončena:22.05.2022 20:58:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč