Pavel Sukdolák - Skleníky

Stav: Rám i papír mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 66 cm

Monotyp, 36x40 cm. Signováno vpravo dole tužkou Pavel Sukdolák 1960. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny.

o autorovi: 1925-2022

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč

94520. Skleníky
Dražba ukončena:07.05.2023 21:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč