Pavel Sukdolák - Konvolut 4 litografií

Litografie, 27x22 cm. Signovány tužkou Pavel Sukdolák. Volné listy.

o autorovi: 1925-2022

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč

97713. Konvolut 4 litografií
Dražba ukončena:18.06.2023 21:29:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč