Pavel Sukdolák - Abstraktní motiv

Lept 30/40, 43x48 cm. Signováno dole uprostřed Pavel Sukdolák. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1925-2022

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč

22698. Abstraktní motiv
Dražba ukončena:27.09.2018 20:03:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 400 Kč