Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole Skalník 02 Rámováno.
Nejdelší strana: 60 cm
o autorovi: 1941
Malíř, pedagog. Studoval na AVU v Praze u F. Jiroudka a na École Superieure des Arts Décoratifs v Paříži. Byl profesorem malby, kresby a grafiky na Université de Mocton v Novém Brunswicku a Ontario College od Art v Torontu. Žije a pracuje v Kanadě.