Pavel Roučka

50483. Tři figury v akci

popis: Barevná litografie, 30x42 cm. Nesignováno. Volný list.

o autorovi: 1942
Narodil se v Praze. Absolvoval odbornou stáž na Académie de Beaux-Arts v Paříži. Vede kursy malby na letní umělecké akademii v Bavorsku. Absolvoval stáž ve Francii, francouzská vláda ocenila jeho umělecký přínos řádem Rytíř řádu akademických palem. Pro jeho tvorbu jsou příznačné expresivně pojaté figurální kompozice, neobvykle působivá barevnost, netradiční pracovní postupy. Jeho práce jsou zastoupeny ve významných galeriích v ČR, včetně Národní galerie, i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

dražba ukončena: 15.10.2020 20:54:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč limit (29.09.2020 8:37:11) 2633