Pavel Roučka - Tři figury v akci

Barevná litografie, 30x42 cm. Nesignováno. Volný list.

o autorovi: 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

50483. Tři figury v akci
Dražba ukončena:15.10.2020 20:54:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (29.09.2020 8:37:11) 2633