Pavel Roučka - Postava

Litografie, 19x9 cm. Signováno tužkou vpravo dole Roučka. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 36 cm

o autorovi: 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

84314. Postava
Dražba ukončena:12.10.2022 21:59:09
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 12.10.2022 21:56:09 9787
500 Kč 07.10.2022 7:28:51 9364