Pavel Roučka - Kompozice

Litografie, 71x56 cm. Signováno tužkou dole uprostřed Roučka. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 94 cm

o autorovi: 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

96072. Kompozice
Dražba ukončena:04.06.2023 21:15:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč