Pavel Roučka - Figury

Litografie, 30x21 cm. Signováno tužkou vpravo dole Roučka 85. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 43 cm

o autorovi: 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

108905. Figury
Dražba ukončena:10.01.2024 21:46:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč