Pavel Roučka - Figura a pozadí Pavel Roučka 1978-83, 28 litografií v unikátní vazbě z dílny Františka Jelínka

28 originálních litografií v unikátní vazbě na objednávku z dílny Františka Jelínka. Rozměr litografií cca 54x43 cm. Všechny signovány Roučka. Většina je číslována jako číslo 4 ze serie. Jendá se pravděpodobně o jediný známý výtisk. Současný majitel si nechal jedinečnou vazbu vyrobit na zakázku. Je složena z litografií ze série Figura a pozadí která je považována za nejůspěšnější z dílny Pavla Roučky.

Pozn.: Exkluzivní vazba velmi mírně poškozena a uložena v původní etuji.

o autorovi: 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

105209. Figura a pozadí Pavel Roučka 1978-83, 28 litografií v unikátní vazbě z dílny Františka Jelínka
Dražba ukončena:15.11.2023 20:36:00
Vyvolávací cena:10 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč