Pavel Raszka

305983. Muž v klobouku s červenou šálou

popis: Olej na kartonu, 30x24 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1907 - 1979

dražba ukončena: 30.08.2020 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč