Pavel Raszka

65430. Děda - Valach

popis: Olej na kartonu, 21x19 cm. Signováno vpravo dole Raszka. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907 - 1979

dražba ukončena: 19.09.2021 20:38:22

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč