Olej na plátně, 60x70 cm. Signováno vpravo dole Poličanský 87. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 78 cm
o autorovi: 1943 – 2011
Malíř, architekt, grafik. Studoval Fakultu architektury na ČVUT Praha u prof. Jiřího Štursy. Malířsky se vzdělával soukromě u F. Čiháka. Dvacet let se věnoval architektuře, pak ve svobodném povolání se zabýval malířskou tvorbou a grafikou. Maloval českou krajinu v expresivním pojetí. Jeho tématy bylo Maloskalsko, ale též průmyslové Mostecko či zákoutí Prahy-Kobylis. Byl členem ČFVU, Obce architektů a UVU.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 500 Kč.