Pavel Pardy - Dle Zrzavého

Olej na sololitu, 30x22 cm, signováno vlevo dole Pardy, rám.

1955, Opava
Soukromě studoval kresbu a malbu, malířské techniky a restaurátorství. Vycházel z expresivního stylu a později přešel k imaginativnímu pojetí obrazu. Zabývá se motivy ptáků, stromů, koulí a také skořápek. Hlavním tématem jeho děl je vnitřní snový svět.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

4439. Dle Zrzavého
Dražba ukončena:30.03.2016 19:12:18
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 700 Kč