Litografie 6/10, 47x55 cm. Signováno tužkou vpravo dole Nešleha 1973. Volný list.
o autorovi: 1937 – 2003
Malíř, grafik. Studoval na Vyšší výtvarné škole v Praze u Z. Baláše a K. Tondla a na VŠUP v Praze u A. Fišárka užitou malbu. Na VŠUP působil později jako pedagog. Byl členem skupiny Zaostalí. Zabýval se malbou, grafikou, objekty, fotografií, kresbou, reliéfy a světelnými objekty. Jeho práce jsou zastoupeny ve sbírkách NG v Praze a v dalších významných českých galeriích, také v zahraničních sbírkách.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.