Olej na plátně, 50x50 cm. Signováno Král 2006. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 68 cm
o autorovi: 1944 Malíř. Studoval na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně. Žije a pracuje v Šumperku, kde i vystavuje.