Pavel Kopáček - Máchovo jezero

Olej na plátně, 40x60 cm. Signováno vpravo dole P. Kopáček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1923 – 1996
Malíř. Studoval na Škole umění ve Zlíně u K. Hofmana a V. Makovského a na AVU v Praze v krajinářské speciálce O. Nejedlého. Po studiích se vrátil na Horácko, které bylo celoživotním námětem jeho realistického krajinářského díla. Maloval i zátiší a květinové akvarely. Byl členem SČVU a Klubu výtvarných umělců Horácka.

64029. Máchovo jezero
Dražba ukončena:22.08.2021 21:29:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč