Pavel Frei - Pokec se sklenkou

Akryl a olej na plátně, 100x70 cm. Monogramováno vpravo dole F.P. Nerámováno.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: 1962
Malování se věnuje od roku 2019, a to převážně akrylem. Od roku 2021 úspěšně vystavuje. Jeho práce jsou zastoupeny v soukromých sbírkách. V posledních letech jeho tvorba nachází svůj osobitý styl. Jeho slovy: „…mám rád protiklad, baví mě světlo a tma, detail i záměrná nedokončenost.“ V roce 2024 byl vyhlášen jako vítěz mezi 300 vystavovateli na festivalu Open Art Fest 2024. Jeho díla jsou v soukromých sbírkách a od loňského roku taktéž v našich aukcích.

velký formát
154198. Pokec se sklenkou
Zbývá:27 dnů, 18 hodin
Konec dražby:26.02.2026 20:16:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč