Tempera na papíře. 60x82 cm. Signováno vlevo dole P.F. Dvořák. Rámováno.
Stav: Rám poškozen. Papír mírně zvlněn. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Pozn.:
o autorovi: 1919 – ? Malíř, grafik. Studoval VŠUP u prof. Kaplického.