Tempera, 82x63 cm. Signováno vpravo dole P. F. Dvořák. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1919 – ? Malíř, grafik. Studoval VŠUP u prof. Kaplického.