Pavel František Dvořák

67875. Kytice růží

popis: Tempera, 82x63 cm. Signováno vpravo dole P. F. Dvořák. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 8 dnů, 18 hodin

konec dražby: 24.10.2021 20:14:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

Předmět ještě nebyl dražen