Pavel Filin - Dívka ve fialovém

Olej na plátně, 65x50 cm. Monogramováno vlevo dole PF. Nerámováno.

Nejdelší strana: 65 cm

o autorovi: 1964
Ruský malíř, od r. 2005 žijící v České republice.

113584. Dívka ve fialovém
Dražba ukončena:24.03.2024 20:52:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč