Pavel Bačovský - Zimní cestou

Olej na plátně, 65x80 cm. Signováno vpravo dole Pavel Bačovský. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1898 – 1980
Malíř. Studoval na ŠUŘ v Brně, věnoval se figurální malbě, krajinám i zátiší.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 000 Kč.

92350. Zimní cestou
Dražba ukončena:26.03.2023 20:27:40
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč